Home

smrteľný Srdce Strýko alebo pán vlhova medaile dobrodruh novosť hranice

Vlhová má prvú medailu. V alpskej kombinácii získala striebro |  Konzervatívny denník
Vlhová má prvú medailu. V alpskej kombinácii získala striebro | Konzervatívny denník

Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v  nemocnici! | SlovakWoman.sk
Najprv medaila, potom PÁD: Vlhová sa nešťastne zranila, skončila v nemocnici! | SlovakWoman.sk

Športový newsfilter: Vlhová má tri medaily, a to sa ešte len zahrieva

Petra Vlhová získala zlatú medailu v slalome.

Petra Vlhová dotretice zlatá na Olympíjskych hrách mládeže - Športová  fotografia Pavol Uhrin
Petra Vlhová dotretice zlatá na Olympíjskych hrách mládeže - Športová fotografia Pavol Uhrin

ZOH 2022 - Petra Vlhová dnes získala zlatú medailu (slalom) - olympiáda  dnes | Šport.sk
ZOH 2022 - Petra Vlhová dnes získala zlatú medailu (slalom) - olympiáda dnes | Šport.sk

Alpská lyžiarka Petra Vlhová v 1. kole obrovského slalomu na ZOH v Pekingu.  | Galéria: Túžba po olympijskej medaile v obrovskom slalome sa rozplynula  už v 1. kole. Vlhová napokon mimo top 10 | TVNOVINY.sk
Alpská lyžiarka Petra Vlhová v 1. kole obrovského slalomu na ZOH v Pekingu. | Galéria: Túžba po olympijskej medaile v obrovskom slalome sa rozplynula už v 1. kole. Vlhová napokon mimo top 10 | TVNOVINY.sk

MS v lyžovaní 2023 slalom ▶️ program, výsledky, Vlhová, live

Petra Vlhová hovorí o najlepšej sezóne vo svojej kariére: Ukázali to aj  výsledky! | Športky.sk
Petra Vlhová hovorí o najlepšej sezóne vo svojej kariére: Ukázali to aj výsledky! | Športky.sk

Petra Vlhová odkladá všetky oslavy, v hlave má len jednu vec: Dve fotky,  jedna Petra, dve zlaté olympijské medaily - Fotografia č.3 | Nový Čas
Petra Vlhová odkladá všetky oslavy, v hlave má len jednu vec: Dve fotky, jedna Petra, dve zlaté olympijské medaily - Fotografia č.3 | Nový Čas

HNonline.sk - Vlhová odíde z MS bez medaily. Zlato prekvapujúco získala  Kanaďanka
HNonline.sk - Vlhová odíde z MS bez medaily. Zlato prekvapujúco získala Kanaďanka

Petra Vhová vybojovala zlatú olympijskú medailu v slalome

Darček ako sa patrí: Petra Vlhová dostala nové auto s nápisom Majsterka  Sveta! (VIDEO)
Darček ako sa patrí: Petra Vlhová dostala nové auto s nápisom Majsterka Sveta! (VIDEO)

Majsterka Vlhová začína s prípravou na ďalšiu zimnú sezónu, tréning  zahájila v Južnej Amerike - Akčné ženy
Majsterka Vlhová začína s prípravou na ďalšiu zimnú sezónu, tréning zahájila v Južnej Amerike - Akčné ženy

Petra Vlhová a jej medaily z MS v alpskom lyžovaní 2019 - fotogaléria -  sport.sme.sk - Šport SME
Petra Vlhová a jej medaily z MS v alpskom lyžovaní 2019 - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

ZOH 2022 v Pekingu: Petra Vlhová na olympiáde ďalšiu medailu nezíska. Pre  zranenie musí skončiť | REFRESHER.sk
ZOH 2022 v Pekingu: Petra Vlhová na olympiáde ďalšiu medailu nezíska. Pre zranenie musí skončiť | REFRESHER.sk

Absolútne nečakaný koniec! Zlatá Petra Vlhová už v Pekingu o ďalšie medaily  nezabojuje... | Nový Čas
Absolútne nečakaný koniec! Zlatá Petra Vlhová už v Pekingu o ďalšie medaily nezabojuje... | Nový Čas

Petra Vlhová získa na olympiáde v Pekingu tri medaily, agentúra AP jej  predpovedá zlato a dve striebra - SITA.sk
Petra Vlhová získa na olympiáde v Pekingu tri medaily, agentúra AP jej predpovedá zlato a dve striebra - SITA.sk

ZOH Peking - medailová bilancia: Petra Vlhová vyjazdila historické zlato  pre Slovensko
ZOH Peking - medailová bilancia: Petra Vlhová vyjazdila historické zlato pre Slovensko

Petra Vlhová na ZOH 2022 v Pekingu ⛷️program, preteky, medaile | BetArena.sk

Cieľ jasný: Vlhová vie, kedy zabojuje o chýbajúci titul majsterky sveta v  slalome - Fotografia č.2 | Nový Čas
Cieľ jasný: Vlhová vie, kedy zabojuje o chýbajúci titul majsterky sveta v slalome - Fotografia č.2 | Nový Čas

Ceremoniál ZOH 2022 slalom - odovzdávanie medailí trom najlepším - Mojevideo

Keby ste to náhodou NEVEDELI, Petra Vlhová získala na olympiáde ZLATÚ  medailu! FOTO
Keby ste to náhodou NEVEDELI, Petra Vlhová získala na olympiáde ZLATÚ medailu! FOTO

Zlatá Petra Vlhová: Som olympijská víťazka a to sa do konca života nezmení  | Slovenský olympijský tím
Zlatá Petra Vlhová: Som olympijská víťazka a to sa do konca života nezmení | Slovenský olympijský tím