Home

zvláštny Zastavte sa Stihej svetový pohár v zjazdovom lyžovaní prekvitať schopnosť Cyclops

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký  glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk

Petra Vlhová skončila v celkovom poradí Svetového pohára tretia a sezónu  hodnotí dobre. Štartovať bude aj v tej ďalšej - 24hod.sk
Petra Vlhová skončila v celkovom poradí Svetového pohára tretia a sezónu hodnotí dobre. Štartovať bude aj v tej ďalšej - 24hod.sk

Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je  nakreslená! - Fotografia č.1 | Nový Čas
Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je nakreslená! - Fotografia č.1 | Nový Čas

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Téma: Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní

Dürrová ovládla slalom v Špindlerovom Mlyne: Vlhová v druhej desiatke |  Športový Čas
Dürrová ovládla slalom v Špindlerovom Mlyne: Vlhová v druhej desiatke | Športový Čas

MS v zjazdovom lyžovaní 2023 - Petra Vlhová a jej program na MS 2023 |  Šport.sk
MS v zjazdovom lyžovaní 2023 - Petra Vlhová a jej program na MS 2023 | Šport.sk

Lenzerheide svetový pohár 2023 ▷ program, výsledky, video

SP alpské lyžovanie 2021 ❄️ Lenzerheide: program, výsledky, Petra Vlhová |  BetArena.sk
SP alpské lyžovanie 2021 ❄️ Lenzerheide: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

Petra Vlhová išla v stredu 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová išla v stredu 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) | SPORTNET

Super-G v Kvitfjelli rozhodla jediná stotina, Shiffrinová skončila pod  pódiom a zlá správa pre Vlhovú - SITA.sk
Super-G v Kvitfjelli rozhodla jediná stotina, Shiffrinová skončila pod pódiom a zlá správa pre Vlhovú - SITA.sk

Svetový pohár lyžovanie ▶️ kalendár SP, výsledky, Petra Vlhová

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom |  Dukla - Vojenské športové centrum
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom | Dukla - Vojenské športové centrum

JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní  exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI  (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE  (Kanada) | Facebook
JOJ ŠPORT - Nezmeškajte Petru Vlhovú a Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní exkluzívne iba na našej novej stanici JOJ ŠPORT. ⛷👌 20.11. - 21.11. LEVI (Fínsko) 27.11. - 28.11. KILLINGTON (USA) 03.12. - 05.12. LAKE LOUISE (Kanada) | Facebook

Soldeu svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár v lyžovaní čakajú veľké zmeny, pomôcť by s tým mal aj bývalý  šéf formuly 1 Ecclestone - SITA.sk
Svetový pohár v lyžovaní čakajú veľké zmeny, pomôcť by s tým mal aj bývalý šéf formuly 1 Ecclestone - SITA.sk

Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla 1. kolo obrovský slalom Kronplatz (výsledky) | SPORTNET

Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2021/2022 |  SPORTNET
Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie 2021/2022 | SPORTNET

Petra Vlhová išla 2. kolo slalomu v talianskom Sestriere | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú  víťazku - 24hod.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Každá z 5 sezónnych trofejí má inú víťazku - 24hod.sk

UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v  Špindlerovom Mlyne - SITA.sk
UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Špindlerovom Mlyne - SITA.sk

Šport v RTVS - Ženský Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní... | Facebook

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Petra Vlhová už trénuje v Jasnej, prípravy na Svetový pohár idú podľa plánu  - SITA.sk
Petra Vlhová už trénuje v Jasnej, prípravy na Svetový pohár idú podľa plánu - SITA.sk