Home

gepard Leeds krivka svetový pohár v slalome žien ostriež smrteľný duch

Velez-Zuzulová rozžiarila Jasnú, Vlhová skončila v desiatke - SITA.sk

Dobrá správa pre fanúšikov Petry Vlhovej: Svetový pohár sa vráti na toto  miesto! - Fotografia č.3 | Nový Čas
Dobrá správa pre fanúšikov Petry Vlhovej: Svetový pohár sa vráti na toto miesto! - Fotografia č.3 | Nový Čas

Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do  Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk
Vlhová aj Shiffrinová pôjdu na Slovensku slalom aj obrovský slalom, do Jasnej sa vracia Svetový pohár (video) - SITA.sk

Are svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

lyžovanie, svetový pohár

Svetový pohár vo vodnom slalome - Okná a dvere SLOVAKTUAL.

Výsledky - Obří slalom - Ženy - FIS Světový pohár v alpském lyžování Sölden  -
Výsledky - Obří slalom - Ženy - FIS Světový pohár v alpském lyžování Sölden -

Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila  tretia - SITA.sk
Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v Sestriere, nakoniec skončila tretia - SITA.sk

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | ta3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | ta3

Svetový pohár v alpskom lyžovaní - Slalom v Záhrebe (Petra Vlhová) -  fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME
Svetový pohár v alpskom lyžovaní - Slalom v Záhrebe (Petra Vlhová) - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

Petra Vlhová uzavrela sezónu 3. miestom v obrovskom slalome - Správy RTVS

Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien - Televízne relácie -  RTVS.sk
Zjazdové lyžovanie - Svetový pohár v slalome žien - Televízne relácie - RTVS.sk

Fotogaléria - Petra Vlhová skončila v slalome žien vo Flachau na 1. mieste  | Šport.sk
Fotogaléria - Petra Vlhová skončila v slalome žien vo Flachau na 1. mieste | Šport.sk

Uvidí, čo ukáže Shiffrinová. Vlhová spoznala číslo na obrák v Slovinsku -  Zimné športy - Športweb
Uvidí, čo ukáže Shiffrinová. Vlhová spoznala číslo na obrák v Slovinsku - Zimné športy - Športweb

Courchevel svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

Petra Vlhová oslavovala vo Flachau prvý triumf v zime 2022/23

Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti  k našim susedom! | Športky.sk
Petra Vlhová tam bojovala so Shiffrinovou: Svetový pohár sa po rokoch vráti k našim susedom! | Športky.sk

Petra Vlhová

Petra Vlhová tesne za pódiom. Po prvom kole si polepšila

Vlhová sa statočne popasovala s ťažkou traťou. Na Shiffrinovú však  nestačila - Zimné športy - Športweb
Vlhová sa statočne popasovala s ťažkou traťou. Na Shiffrinovú však nestačila - Zimné športy - Športweb

FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy | Lepšia.TV

Lyžiarska federácia reaguje na výrazné problémy: Zmena sa dotkne aj Petry  Vlhovej! | Športky.sk
Lyžiarska federácia reaguje na výrazné problémy: Zmena sa dotkne aj Petry Vlhovej! | Športky.sk

Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

Petra Vlhová dnes výsledok 2 kolo - obrovsky slalom utorok / Kronplatz |  Šport.sk
Petra Vlhová dnes výsledok 2 kolo - obrovsky slalom utorok / Kronplatz | Šport.sk