Home

kalamita siesta reproduktor kuzminova medaile rodokmeň konflikt vložiť

Anastasia Kuzminová získala v Pjongčangu zlatú medailu. | Galéria:  Barteková s Kuzminovou si pri odovzdávaní medaily aj poplakali | TVNOVINY.sk
Anastasia Kuzminová získala v Pjongčangu zlatú medailu. | Galéria: Barteková s Kuzminovou si pri odovzdávaní medaily aj poplakali | TVNOVINY.sk

Kuzminová má štvrtú medailu. V Rusku ju vylúčili z reprezentácie, Slovákov  si získala skromnosťou
Kuzminová má štvrtú medailu. V Rusku ju vylúčili z reprezentácie, Slovákov si získala skromnosťou

Anastasia Kuzminová s medailami

Keď jej vyjde deň, nemá konkurenciu. Kuzminová ovládla históriu - ZOH 2018  - Pchjongčchang 2018 - Športweb
Keď jej vyjde deň, nemá konkurenciu. Kuzminová ovládla históriu - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb

Rusi ju odkopli, Slovákom Kuzminová vybojovala medaily: Toto bol historický  deň! | Topky.sk
Rusi ju odkopli, Slovákom Kuzminová vybojovala medaily: Toto bol historický deň! | Topky.sk

Kuzminová s Bartekovou sa neubránili slzám: Dojímavé odovzdávanie zlatej  medaile! - Fotografia č.3 | Nový Čas
Kuzminová s Bartekovou sa neubránili slzám: Dojímavé odovzdávanie zlatej medaile! - Fotografia č.3 | Nový Čas

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila stupeň víťazov  oslava - Šport je život
slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila stupeň víťazov oslava - Šport je život

Anastasia Kuzminová OLY | Slovenský olympijský tím

Biatlonistka Kuzminová má šesť medailí zo ZOH

HNonline.sk - Kuzminová prepísala históriu. A získa najvyššie prémie

Anastasia Kuzminová, pódium, zlato, zlatá medaila

Kuzminová získala zlatú olympijskú medailu | SPORTNET

Zlatá čiapka na hlave a medaila na krku. Našta na slová hymny nezabudla |  Regióny.zoznam.sk
Zlatá čiapka na hlave a medaila na krku. Našta na slová hymny nezabudla | Regióny.zoznam.sk

Kuzminová vybojovala pre Slovensko 3 medaily, ale... Prečo jej meškajú  peniaze? Výdavky si zaplatí sama | Nový Čas
Kuzminová vybojovala pre Slovensko 3 medaily, ale... Prečo jej meškajú peniaze? Výdavky si zaplatí sama | Nový Čas

Nasťa Kuzminová: Medaily a úspech sú nič v porovnaní s deťmi - Osobnosti -  RTVS.sk
Nasťa Kuzminová: Medaily a úspech sú nič v porovnaní s deťmi - Osobnosti - RTVS.sk

Kuzminová po šiestej olympijskej medaile pre Slovensko šokuje: Nikdy  nebudem Slovenka!
Kuzminová po šiestej olympijskej medaile pre Slovensko šokuje: Nikdy nebudem Slovenka!

Kuzminová na pódiu spievala hymnu a plakala. Pozrite si fotografie - ZOH  2014 - Soči - Športweb
Kuzminová na pódiu spievala hymnu a plakala. Pozrite si fotografie - ZOH 2014 - Soči - Športweb

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila preteky s  hromadným štartom, slzy - Šport je život
slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila preteky s hromadným štartom, slzy - Šport je život

Zlato jej svedčí! Kuzminová sa po prebratí medaily rozplakala: Slzy sa  nedali zastaviť
Zlato jej svedčí! Kuzminová sa po prebratí medaily rozplakala: Slzy sa nedali zastaviť

13.február 2020 – presne 10 rokov od zisku zlatej olympijskej medaily našou  Nasťou vo Vancouveri | Dukla - Vojenské športové centrum
13.február 2020 – presne 10 rokov od zisku zlatej olympijskej medaily našou Nasťou vo Vancouveri | Dukla - Vojenské športové centrum

FOTO Kuzminová sa dočkala, od ruskej legendy prevzala olympijské zlato |  Športky.sk
FOTO Kuzminová sa dočkala, od ruskej legendy prevzala olympijské zlato | Športky.sk