Home

závod parlament Udýchaný florbal 4 plynule namočené kontrakcie

AS Trenčín florbal - 1/4 finále play off !!! @florkokosice - Florbalový  klub AS Trenčín Trenčania cestujú cez víkend do Košíc na prvé dva zápasy  štvrťfinále play off. #playoff #florbal #sezonazacina #floorball  #astrencinflorbal | Facebook
AS Trenčín florbal - 1/4 finále play off !!! @florkokosice - Florbalový klub AS Trenčín Trenčania cestujú cez víkend do Košíc na prvé dva zápasy štvrťfinále play off. #playoff #florbal #sezonazacina #floorball #astrencinflorbal | Facebook

Florbal - Krúžky v škole

Piešťanský denník

SALMING Aero Ball 4-pack Colour | Florbal shop

florbal 4 – pnky.sk

Florbal 3.-4.ročník – 1. kolo (ŠŠL 2022/23) | Mesto Žilina - Šport a iné  športové aktivity
Florbal 3.-4.ročník – 1. kolo (ŠŠL 2022/23) | Mesto Žilina - Šport a iné športové aktivity

Florbal – Wikipédia

Florbal: Nemšová poslala finálovú sériu do rozhodujúceho zápasu

Saliball | Florbal4u.com

ženský florbal | Huste.tv | Najnovšie športové správy

MS vo florbale mužov 2021: Slovensko na úvod zdolalo USA (výsledok, dnes) |  SPORTNET
MS vo florbale mužov 2021: Slovensko na úvod zdolalo USA (výsledok, dnes) | SPORTNET

Florbal | Trnavská univerzita v Trnave | TRUNI

Pruské potvrdilo svoju suverenitu a zdolalo poslednú Nitru 10:4 | SZFB.sk -  Slovenský zväz floorbalu
Pruské potvrdilo svoju suverenitu a zdolalo poslednú Nitru 10:4 | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

Juniorská extraliga pokračuje 11. kolom, ktoré ponúkne hneď dve veľké derby  | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu
Juniorská extraliga pokračuje 11. kolom, ktoré ponúkne hneď dve veľké derby | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

VÝSLEDKY / 4.ROČNÍK #TFG MLÁDEŽE | ŠK 1.FBC Trenčín

MS vo florbale 2022: Švédsko deklasovalo vo štvrťfinále Nórsko | SPORTNET

4.kolo - Baráž Hyundai extraliga ženy : FBK Harvard Partiz… | Flickr

Nižná naviazala na dominantnú prvú tretinu a vyrovnala sériu | SZFB.sk -  Slovenský zväz floorbalu
Nižná naviazala na dominantnú prvú tretinu a vyrovnala sériu | SZFB.sk - Slovenský zväz floorbalu

FLORBAL: Súperom Joxerov v baráži o extraligu bude EXEL Snipers Bratislava  - Podpoliansky šport
FLORBAL: Súperom Joxerov v baráži o extraligu bude EXEL Snipers Bratislava - Podpoliansky šport

MyFloorball Skiller | Všetko pre florbal, florbalové hokejky

Fiľakovo florbal 4 | Floorballový tréning vo Fiľakove

AS Trenčín florbal - FBK AS Trenčín - @atu_kosice 3:4 (1:1,2:0,0:3) Muži  dnes stratili 3 body a po spackanej poslednej tretine prehrali gólom minutu  pred koncom riadnej hracej doby. #loose #match #florbal #floorball  #astrencinflorbal #salming | Facebook
AS Trenčín florbal - FBK AS Trenčín - @atu_kosice 3:4 (1:1,2:0,0:3) Muži dnes stratili 3 body a po spackanej poslednej tretine prehrali gólom minutu pred koncom riadnej hracej doby. #loose #match #florbal #floorball #astrencinflorbal #salming | Facebook

Florbalová bitka o Košice pokračuje: Florko alebo Akademici? - Fotografia č. 4 | Nový Čas

MS vo florbale 2022: Slovensko prehralo so Švajčiarskom | SPORTNET

Po prehre s Lotyšmi vyhrali Slováci vo florbale nad Nórskom 5:4 |  Flashscore.sk
Po prehre s Lotyšmi vyhrali Slováci vo florbale nad Nórskom 5:4 | Flashscore.sk